SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 437 294 Kč
(60 785 Kč / m²)
Prodej
Atypický
73 m²
Бързарица, София

místnostiAtypický
plocha73 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Предлагаме Ви двустаен апартамент в нова сграда в кв.Овча купел. - застроена площ - 61,58м2 - разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски ...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Бързарица, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ