SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 390 725 Kč
(133 832 Kč / m²)
Prodej
Atypický
115 m²
Антон П. Чехов, София

místnostiAtypický
plocha115 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Unique Estates предлага на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба, разположен в престижния комплекс Есте в кв. Изток. Имотът е ситуиран на...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Антон П. Чехов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЮНИК ЕСТЕЙТС