SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 688 604 Kč
(54 698 Kč / m²)
Prodej
Atypický
104 m²
Кирил Буюклийски, София

místnostiAtypický
plocha104 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ / С6-АП-05 Застроена площ: 89.60 кв.м. Площ с общи части: 104.02 кв.м. Изложение: север/запад Кота: + 6.25 м. Сграда с директен...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Кирил Буюклийски, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕКА