SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 281 058 Kč
(62 957 Kč / m²)
Prodej
Atypický
68 m²
Ген. Иван Чернаев, София

místnostiAtypický
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ПАНОРАМЕН, ФУНКЦИОНАЛЕН и СЛЪНЧЕВ апартамент в модерна нова сграда, със съвременна архитектура и високо качество на строителството! В затворен комплек...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Ген. Иван Чернаев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АЛДЕС ИМОТИ