SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 871 585 Kč
(68 716 Kč / m²)
Prodej
Atypický
100 m²
Асен Йорданов, София

místnostiAtypický
plocha100 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция Имотен център ви представя тристаен апартамент в новострояща се бутикова жилищна сграда, част от затворен комплекс в кв. Кръстова вада. 🏡Жил...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Асен Йорданов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021