Výpis nabídek
17
17
17
7 374 123 Kč
(58 064 Kč / m²)
Prodej
Atypický
127 m²
Айдемир, София
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
127 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
🏡 Продава се просторен 3-стаен апартамент в кв. Малинова долина, София с акт 16!! 📋 Основни характеристики на имота: - 🏠 Тип имот: 3-стаен апартам...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
12 dní
Aktualizováno:
12 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Айдемир, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce