SUPA24
2 938 370 Kč
(65 297 Kč / m²)
Prodej
1+1
45 m²
Кирил Буюклийски, София

místnosti1+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Сградата съчетава модерен архитектурен дизайн, премиум локация и висок клас строителство. Състои се от само 4 етажа с 25 апартамента, което гарантира ...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Кирил Буюклийски, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ