Výpis nabídek
16
16
16
20 602 592 Kč
(133 783 Kč / m²)
Prodej
Atypický
154 m²
Антон П. Чехов, София
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
154 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Unique Estates представя на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба, разположен в престижния затворен комплекс ЕСТЕ в кв. Изток . Имотът е...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
11 dní
Aktualizováno:
11 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Антон П. Чехов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.