SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 354 558 Kč
(55 777 Kč / m²)
Prodej
Atypický
96 m²
Никола Станчев, София

místnostiAtypický
plocha96 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

СГРАДАТА Е С АКТ 16! Голям двустаен апартамент със ЗП-78,89м2, РЗП-95,71м2 на етаж втори с разпределение: дневна с кухненски бокс и трапезария - 3...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ