SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 960 875 Kč
(94 307 Kč / m²)
Prodej
1+1
42 m²
Дончо Ватах, София

místnosti1+1
plocha42 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция за недвижими имоти Peak Real Estate предлага гарсониера в ж.к. Хаджи Димитър на ул. Никола Войновски в близост до 42 ОУ. 🏢 Имотът е с площ от...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Дончо Ватах, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ПИЙК РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООД