SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 701 262 Kč
(68 319 Kč / m²)
Prodej
Atypický
142 m²
Асен Йорданов, София

místnostiAtypický
plocha142 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Многостаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на София- кв. Кръстова вада. Локацията предлага отлична кому...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Асен Йорданов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ