SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 878 981 Kč
(105 702 Kč / m²)
Prodej
Atypický
84 m²
Кирил Цонев, София

místnostiAtypický
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент в ж.к. Дианабад, София. Имотът с площ 84 кв.м е разположен...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Кирил Цонев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ТИТАН ПРОПЪРТИС СОФИЯ