SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 489 246 Kč
(45 809 Kč / m²)
Prodej
Atypický
98 m²
Никола Станчев, София

místnostiAtypický
plocha98 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Тристаен апартамент с южно изложение ЗП 83 кв.м+ 22 кв.м. озеленен двор. Върху парцел с площ 8054 кв.м., е проектиран съвременен жилищен комплекс, с...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕКА