SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 285 816 Kč
(63 967 Kč / m²)
Prodej
Atypický
67 m²
8-ми декември, София

místnostiAtypický
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Нов двустаен апартамент в комплекс 'Олимпия' - до двора на НСА. Жилището е със заведрен Груб строеж и Акт 14, очаква се да бъде издадено до септемвр...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

8-ми декември, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕКА