SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 516 251 Kč
(51 710 Kč / m²)
Prodej
Atypický
68 m²
Никола Станчев, София

místnostiAtypický
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Двустаен апартамент със ЗП 57,61 кв.м. Подземни паркоместа - 25 000 , подземни гаражи - 30 000 . Върху парцел с площ 6141 кв.м., е проектиран съвреме...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕКА