SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 723 646 Kč
(48 197 Kč / m²)
Prodej
Atypický
181 m²
Никопол, София

místnostiAtypický
plocha181 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция за недвижими имоти Явлена , има удоволствието да предложи на вашето внимание чудесено 3-стайно ателие в престижния квартал Сердика. Сградата ...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Никопол, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС