SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 558 409 Kč
(45 133 Kč / m²)
Prodej
Atypický
101 m²
Никола Станчев, София

místnostiAtypický
plocha101 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Южен тристаен апартамент на втори етаж ЗП 84 кв.м. Върху парцел с площ 8054 кв.м., е проектиран съвременен жилищен комплекс, състоящ се от три сгради...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕКА