SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 652 022 Kč
(72 876 Kč / m²)
Prodej
Atypický
105 m²
бул. България, София

místnostiAtypický
plocha105 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Изцяло южен тристаен апартамент в новострояща се сграда на метри от ул. Луи Айер и сграда 'Бориса'. Жилището предлага нескриваема гледка в югоизточна...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

бул. България, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕКА