SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 375 857 Kč
(85 801 Kč / m²)
Prodej
Atypický
51 m²
Асен Йорданов, София

místnostiAtypický
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Galardo Real Estate предлага за продажба компактен и функционално обзаведен двустаен апартамент на бул. Черни връх 75. Имотът е с чиста площ 38.66 кв ...

Ostatní
Stáří nabídky: 22 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Асен Йорданов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ