SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 739 592 Kč
(64 926 Kč / m²)
Prodej
Atypický
73 m²
Асен Йорданов, София

místnostiAtypický
plocha73 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Двустаен апартамент на 200 метра от Мол Парадайс, метростанция Витоша и Южен парк. На среден четвърти етаж, реален 3ти над партер. Изцяло вътрешен апа...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Асен Йорданов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ