SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 812 416 Kč
(84 238 Kč / m²)
Prodej
Atypický
69 m²
Обиколна, София

místnostiAtypický
plocha69 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

В СГРАДА НА ГОДИНАТА! АКТ 16! Предлагаме на Вашето внимание изцяло обзаведен двустаен апартамент, находящ се в кв. Дружба 2, сграда ONE 11 Apartment...

Ostatní
Stáří nabídky: 28 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Обиколна, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ДЖЕЙ И ДЖЕЙ КОРПОРЕЙШЪН ООД