SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 744 050 Kč
(74 735 Kč / m²)
Prodej
Atypický
117 m²
Сан Стефано, София

místnostiAtypický
plocha117 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ARCO REAL ESTATE продава просторен и светъл 3-стаен апартамент в центъра на София, кв. Оборище. Ако искате да живеете в сърцето на София, това може д...

Ostatní
Stáří nabídky: 39 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Сан Стефано, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ