SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
18 832 960 Kč
(72 996 Kč / m²)
Prodej
Atypický
258 m²
Асен Йорданов, София

místnostiAtypický
plocha258 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Предлагам просторен и светъл многостаен апартаментен , тип мезонет Характеристики на имота: Площ: 258 кв.м. / чиста застроена площ 220 в.м...

Ostatní
Stáří nabídky: 37 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Асен Йорданов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ