SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 560 509 Kč
(64 620 Kč / m²)
Prodej
Atypický
117 m²
Кирил Буюклийски, София

místnostiAtypický
plocha117 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Тристаен апартамент с площ от 117 кв.м. ,състоящ се от антре, голям хол с кухненски бокс, спалня,баня с тоалетна и тераса (тип лоджия). Този тристаен...

Ostatní
Stáří nabídky: 37 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Кирил Буюклийски, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ