SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 726 906 Kč
(95 394 Kč / m²)
Prodej
Atypický
81 m²
Паша Христова, София

místnostiAtypický
plocha81 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Голям южен двустаен апартамент в Манастирски ливади запад в затворен комплекс с отлично подържан двор с две детски площадки с контролиран достъп и пор...

Ostatní
Stáří nabídky: 43 dní
Aktualizováno: 43 dní

Lokalita

Паша Христова, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС