SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 699 986 Kč
(60 000 Kč / m²)
Prodej
1+1
45 m²
Цвети Иванов, София

místnosti1+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1-СТАЕН В ЛЮЛИН 1 | ЗА ПРОДАЖБА | ЮГ/ЗАПАД Titan Properties - офис Младост предлага едностаен апартамент за продажба в ж.к. Люлин 1, в удобен район с...

Ostatní
Stáří nabídky: 39 dní
Aktualizováno: 39 dní

Lokalita

Цвети Иванов, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ