SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 886 220 Kč
(92 529 Kč / m²)
Prodej
Atypický
42 m²
8-ми декември, София

místnostiAtypický
plocha42 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерна сграда с Акт 16. 📐 Параметри на имота: Чиста п...

Ostatní
Stáří nabídky: 64 dní
Aktualizováno: 64 dní

Lokalita

8-ми декември, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021