SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 410 867 Kč
(58 267 Kč / m²)
Prodej
Atypický
213 m²
Брезовица, София

místnostiAtypický
plocha213 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Unique Estates има удоволствието да Ви представи многостаен апартамент за продажба в затворен жилищен комплекс, разположен в квартал Бояна. Имотът е ...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Брезовица, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЮНИК ЕСТЕЙТС