SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 645 595 Kč
(106 189 Kč / m²)
Prodej
Atypický
72 m²
Димитър Манчев, София

místnostiAtypický
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Galardo Real Estate има удоволствието да представи чисто нов, дизайнерски обзаведен двустаен апартамент, разположен в престижен затворен комплекс на ...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Димитър Манчев, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ