SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 102 674 Kč
(72 895 Kč / m²)
Prodej
Atypický
70 m²
Брегалница, София

místnostiAtypický
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание двустаен апартамент в жк. Зона Б-5. МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Намира се в близост до метростанция Опълченска и 18 С...

Ostatní
Stáří nabídky: 66 dní
Aktualizováno: 66 dní

Lokalita

Брегалница, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЕКС НВД ООД