SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 065 608 Kč
(79 718 Kč / m²)
Prodej
1+1
51 m²
8-ми декември, София

místnosti1+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция за недвижими имоти Калиста Естейт има огромното удоволствие да Ви представи едностаен апартамент в ж.к. Студентски град. Обзавеждане: напълно...

Ostatní
Stáří nabídky: 64 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

8-ми декември, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

КАЛИСТА ЕСТЕЙТ ООД