SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 892 928 Kč
(54 584 Kč / m²)
Prodej
Atypický
53 m²
ж.к. Люлин 8, София

místnostiAtypický
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

С акт 14 Двустаен апартамент, състоящ се от кухненски бокс със трапезария 16,54 кв.м., спалня 9,70 кв.м, , застроена площ 46,35 кв.м, баня с тоалетн...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 59 dní

Lokalita

ж.к. Люлин 8, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕКА