SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 279 019 Kč
(68 313 Kč / m²)
Prodej
Atypický
48 m²
София

místnostiAtypický
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Реф. 012944 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент в кв. Полигона, гр. София в непосредствена близост...

Ostatní
Stáří nabídky: 86 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

БАС ПРОПЪРТИС