SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 636 288 Kč
(64 322 Kč / m²)
Prodej
Atypický
212 m²
Брезовица, София

místnostiAtypický
plocha212 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

АКТ 16! ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага за продажба просторен четиристаен апартамент, в затворен комплекс в кв. Бояна! Апартаментът е със ЗП от 1...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaVysoké stropyChytrá zařízeníZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 106 dní
Aktualizováno: 106 dní

Lokalita

Брезовица, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ