SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 872 697 Kč
(97 194 Kč / m²)
Prodej
Atypický
81 m²
бул. България, София

místnostiAtypický
plocha81 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

АКТ 16! ПРЕКРАСНА ГЛЕДКА КЪМ ВИТОША ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага за продажба двустаен апартамент в един от най-луксозните комплекси в квартал Ма...

Ostatní
Stáří nabídky: 106 dní
Aktualizováno: 106 dní

Lokalita

бул. България, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ