SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 562 708 Kč
(61 602 Kč / m²)
Prodej
Atypický
139 m²
София

místnostiAtypický
plocha139 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

СГРАДАТА Е ПРЕД АКТ 16. СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ 10% НА ПРЕДВАРИТЕЛЕН ДОГОВОР И 90% НА АКТ 16. Тристаен апартамент на етаж четири със ЗП-116,48м2 и разпреде...

Ostatní
Stáří nabídky: 107 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ