SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 590 359 Kč
(69 403 Kč / m²)
Prodej
Atypický
167 m²
Брезовица, София

místnostiAtypický
plocha167 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Гъвкави схеми на плащане! Опция за 10% на Предварителен договор, 80% на АКТ15; 10% на АКТ16! Многостаен апартамент със ЗП-152м2 и РЗП-166.28 кв.м. Съ...

Ostatní
Stáří nabídky: 117 dní
Aktualizováno: 44 dní

Lokalita

Брезовица, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ