SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 021 733 Kč
(60 935 Kč / m²)
Prodej
Atypický
66 m²
8-ми декември, София

místnostiAtypický
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция за недвижими имоти ,,Имотен Център България' Предлагаме Ви светъл и функционален двустаен апартамент с обща площ 65,68 кв.м (чиста площ 50,5...

Ostatní
Stáří nabídky: 130 dní
Aktualizováno: 130 dní

Lokalita

8-ми декември, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021