SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 990 486 Kč
(58 730 Kč / m²)
Prodej
Atypický
102 m²
8-ми декември, София

místnostiAtypický
plocha102 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция за недвижими имоти ,,Имотен Център България'' Предлагаме Ви светъл и функционален тристаен апартамент с обща площ 101,77 кв.м (чиста площ 81,...

Ostatní
Stáří nabídky: 127 dní
Aktualizováno: 127 dní

Lokalita

8-ми декември, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021