SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 076 596 Kč
(60 325 Kč / m²)
Prodej
1+1
51 m²
8-ми декември, София

místnosti1+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Предлагаме за продажба едностаен апартамент в жилищна сграда от висок клас, в процес на строителство, в непосредствена близост до НСА, УНСС, денонощен...

Ostatní
Stáří nabídky: 129 dní
Aktualizováno: 129 dní

Lokalita

8-ми декември, София
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021