SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 762 969 Kč
(45 890 Kč / m²)
Prodej
Atypický
82 m²
бул. Славянски, Шумен

místnostiAtypický
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ИМОТИ СИЛВИ Ви предлага - ТРИСТАЕН апартамент в НОВОСТРОЯЩА СЕ жилищна сграда идеален Център. Жилището е с площ от 82,25кв.м. разпределени на: вход...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

бул. Славянски, Шумен
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СИЛВИ