SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 016 887 Kč
(28 012 Kč / m²)
Prodej
Atypický
72 m²
бул. Ришки проход, Шумен

místnostiAtypický
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Двустаен РАЗШИРЕН апартамент - кв. Добруджански! Имотът е с площ от 72кв.м. и със следното разпределение: коридор, кухня с трапезария, спалня, допълни...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

бул. Ришки проход, Шумен
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СИЛВИ