SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 350 756 Kč
(44 089 Kč / m²)
Prodej
Atypický
76 m²
Стара планина, Шумен

místnostiAtypický
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Обади се сега и цитирай този КОД: 692768 Тристаен апартамент, с площ 76 кв.м. разположен в района на Томбул джамия, гр. Шумен. Изложение юг/север. Жил...

Ostatní
Stáří nabídky: 29 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Стара планина, Шумен
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - КАНТОРА ШУМЕН