SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 389 752 Kč
(39 176 Kč / m²)
Prodej
Atypický
61 m²
Адам Мицкевич, Шумен

místnostiAtypický
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Номер на обява: HZ5108 Имоти Томов представя на Вашето внимание двустаен тухлен апартамент с площ от 61,46 кв.м., находящ се в монолитна сграда в сър...

Ostatní
Stáří nabídky: 29 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Адам Мицкевич, Шумен
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТИ ТОМОВ