SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 941 558 Kč
(32 359 Kč / m²)
Prodej
Atypický
60 m²
Байкал, Русе

místnostiAtypický
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция за недвижими имоти RE/MAX River Estate Ви предлага двустаен апартамент в квартал Здравец. Жилището се намира в панелна сграда на първи жилищ...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Байкал, Русе
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ