Výpis nabídek
15
15
15
722 411 Kč
(16 800 Kč / m²)
Prodej
1+1
43 m²
Македония, Равда
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
43 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ID 34219738 Обща площ: 43.22 кв. м. Цена: 29 700 евро Такса поддръжка: 60 евро на кв. м годишно Етаж: 7 Тераса: 1 Етап на строителство-Акт-16 Пла...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
14 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Македония, Равда
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.