SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 571 239 Kč
(60 148 Kč / m²)
Prodej
Atypický
76 m²
Малък резен, Панчарево

místnostiAtypický
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Двустаен апартамент на етаж ВТОРИ със ЗП-58,75 кв.м., РЗП-75,25 кв.м., идеални части от парцела равняващи се на 61,33 кв.м. Разпределение: Дневен трак...

Parametry

Vygenerováno z AI

Přirozené světloPodlažíOtevřený obývací prostorSprchový koutZabezpečeníDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciModerní stylVhodné pro domácí mazlíčky

Ostatní
Stáří nabídky: 83 dní
Aktualizováno: 83 dní

Lokalita

Малък резен, Панчарево
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ