Výpis nabídek
5
2 431 130 Kč
(36 835 Kč / m²)
Prodej
Atypický
66 m²
1-ва, Несебър
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
66 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg В процес на строителство. Очакван Акт 16 - октомври 2026 г. Покупка без комисиона. Представяме за продажба д...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
1-ва, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.