Výpis nabídek
16
16
16
2 086 000 Kč
(40 902 Kč / m²)
Prodej
1+1
51 m²
Христо Ботев, Несебър
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
51 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Код на офертата: 1061 ГОЛДИМА Естейтс продава едностаен апартамент с обща площ от 51 кв. м. в гр. Несебър. Състои се от просторна всекидневна с ку...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
7 dní
Aktualizováno:
7 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Христо Ботев, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.