SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 216 210 Kč
(36 855 Kč / m²)
Prodej
Atypický
33 m²
1-ва, Несебър

místnostiAtypický
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ground floor studio, 33 m2, in Yassen (Sunny beach), just 70 m to the sea We are pleased to present to your attention this furnished studio apartment ...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

1-ва, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties